Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pomóżmy Miłoszowi

Floryda
06 maja 2024
Foto: FB @ Milosz Gasior Defying Autism with Music

Miłosz Gasior pomimo, że cierpi na autyzm jest odnoszącym sukcesy pianistą!

Miłosz błyszczy na swój sposób i wywiera pozytywny wpływ na społeczność osób z autyzmem, dzięki swojej ciężkiej pracy nad ciągłym doskonaleniem gry na pianinie, aby dzielić się swoją muzyką jako pierwszy absolwent kierunku pianistycznego z autyzmem, który ukończył Pinellas County Center for the Arts. Miłosz nadal dzieli się swoją życiową historią w jedyny sposób, w jaki potrafi komunikować się – przez swoją muzykę.

Dougie Awards

Dougie Awards to nagrody przyznawane przez Doug Flutie, Jr. Foundation for Autism, organizację charytatywną skoncentrowaną na wsparciu osób z autyzmem oraz ich rodzin. Nagrody te mają na celu uhonorowanie osób, projektów, organizacji lub inicjatyw, które mają znaczący wpływ na społeczność osób z autyzmem.

Celem jest również podnoszenie świadomości o autyzmie oraz promowanie zaangażowania społecznego i wsparcia. Laureaci Dougie Awards otrzymują także darowizny przekazywane na rzecz organizacji wspierających osoby z autyzmem, z którymi są związani.

Pomóżmy Miłoszowi

Aby nominować Miłosza, opublikuj jego zdjęcie lub film nominacyjny na FB lub Instagramie, otaguj Fundację Douga Flutie, Jr. dla Autyzmu @flutiefdn i użyj hashtagów wydarzenia #DougieAwards

Milosz nie tylko gra, ale i wspiera Polonię, można jego zobaczyć na różnych polonijnych imprezach na Florydzie, ale i w całych USA oraz w Polsce. W sobotę brał udział w obchodach Konstytucji 3 Maja w St. Petersburg na Florydzie:

Bożena – mama Miłosza

Aby dowiedzieć się więcej o Miłoszu zapraszamy do lektury wywiadu z mamą Miłosza – Bożeną Gasior, którego udzieliła nam w grudniu 2023 roku:

Poznajcie Miłosza i jego social media:

Instagram: Milosz Gasior (@asdvirtuoso), Kliknij TUTAJ
TikTok: Milosz Gasior (@asdvirtuoso), Kliknij TUTAJ

Facebook: Milosz Gasior Defying Autism with Music, Kliknij TUTAJ

YouTube: Milosz Gasior Defying Autism with Music – YouTube

HUG- Help Us Gather: ASD Virtuoso – Help Us Gather – HUG

Dołącz w nominowaniu Miłosza Gąsiora do Nagród Dougie 2024!!!


Dodaj komentarz