Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pomóżmy spełnić marzenie Katarzyny Tansey!

Chicago
15 maja 2024

Muscle & Fitness HERS

To jeden z najbardziej cenionych magazynów na rynku fitnessowym, dedykowany w szczególności kobietom. Założony z myślą o promowaniu zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej i świadomego odżywiania, magazyn stał się niezastąpionym źródłem inspiracji, wiedzy i motywacji dla tysięcy kobiet na całym świecie.

Misją Muscle & Fitness HERS jest wspieranie kobiet w dążeniu do osiągnięcia ich celów fitnessowych i zdrowotnych. Magazyn koncentruje się na dostarczaniu rzetelnych informacji, praktycznych porad oraz inspirujących historii, które pomagają czytelniczkom prowadzić zdrowsze i bardziej aktywne życie.

Konkurs na okładkę

Magazyn Muscle & Fitness HERS ogłosił prestiżowy konkurs na okładkę swojego nadchodzącego wydania! To wyjątkowa okazja dla wszystkich entuzjastów fitnessu, zarówno zawodowych sportowców, jak i amatorów, aby znaleźć się na okładce jednego z najbardziej cenionych magazynów w branży fitness.

Do tego konkursu zgłosiła się dobrze nam znana Katarzyna Tansey

Pomóżmy Kasi w spełnieniu jej marzenia i zagłosujmy na nią!

To ona zrobiła coś niezwykłego i zainspirowała nie jedną osobę do podjęcia walki z wagą. To ona zrzuciła 50 funtów czyli 22 kilogramy i to w parę miesięcy! To ona zdobywa nagrody na zawodach! To ona zasługuje żeby jej zdjęcie było na okładce Muscle & Fitness HERS!

„Moją pasję do fitnessu rozpala niesamowita transformacja, której doświadczyłem – nie tylko fizyczna. Każdy trening wzmacnia moją determinację, udowadniając, że rozwój osobisty i witalność nie są ograniczone do młodości. Fitness dał mi potężną platformę do zachęcania i podnoszenia na duchu innych kobiet, pokazując, że wiek to tylko liczba, jeśli chodzi o ożywienie naszego życia i ducha.” – Katarzyna Tansey

Jak zagłosować?

Wystarczy wejść TUTAJ i oddać glos na Kasię.

lub zeskanuj code:

Poznaj Katarzynę Tansey


Dodaj komentarz