Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

LOT i Pekao nawiązały współpracę. Mile za zakupy

Polska
20 lutego 2024
Foto: FB @ European Aviation Team


Program lojalnościowy polskiego przewoźnika Miles&More, we współpracy z Bankiem Pekao oraz Polskimi Liniami Lotniczymi LOT, umożliwia zbieranie punktów, zwanych milami, za dokonywane transakcje przy użyciu karty bankowej.

Ilość naliczanych mil zależy od wybranego pakietu, gdzie w najwyższej kategorii bankowości prywatnej, cena jednej mili wynosi pięć złotych. Warto zaznaczyć, że niektóre rodzaje kart są bezpłatne, a ich posiadanie nie wymaga zakładania konta w banku.

Zebrane punkty można wykorzystać na bilety lotnicze, pamiątki oraz dodatkowe usługi w salonikach biznesowych. Dodatkowo jeden z samolotów przewoźnika, Boeing 737 – MAX 8, ozdobiony jest logo Banku Pekao. Oprócz tego, linie lotnicze LOT prezentują również logotypy innych partnerów, z którymi firma współpracuje.

W 2023 roku LOT obsłużył ponad 10 milionów pasażerów, osiągając zysk na poziomie około miliarda złotych.

LOT

Polskie Linie Lotnicze, znane powszechnie jako LOT. Są narodowymi liniami lotniczymi Polski i jednymi z najstarszych linii lotniczych na świecie, które nadal działają. Założone je1 stycznia 1929 roku. LOT rozwinął się od skromnych początków, aby stać się znaczącym graczem na globalnym rynku lotniczym. Siedziba linii znajduje się w Warszawie, a główny węzeł w Porcie Lotniczym Warszawa-Okęcie (WAW).

W ostatnich latach Polskie Linie Lotnicze LOT skupiają się na rozszerzaniu swojej sieci, szczególnie na rynkach długodystansowych. Linie uruchomiły kilka nowych tras do destynacji w Stanach Zjednoczonych, Azji i Europie,. Dzięki temu wzmocniły swoją pozycje na konkurencyjnym rynku lotniczym.

Bank Pekao S.A., znany również jako Pekao

Bank Pekao S.A., jest jednym z największych i najstarszych banków działających w Polsce. Założono go w 1929 roku. Od tego czasu stał się ważną instytucją finansową. Oferuje szeroki zakres usług bankowych dla klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) oraz dużych korporacji. Jego nazwa pochodzi od pierwotnej nazwy „Polska Kasa Opieki”. Podkreśla to jego zaangażowanie w zapewnianie opieki i wsparcia finansowego społeczeństwu polskiemu.

Czytaj także:

Lotnisko Chopina: Nie żartujmy na temat bomb – Polska – Zza Oceanu


Dodaj komentarz