Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Powrót Targów Zdrowego Stylu Życia w Chicago

Chicago
02 marca 2024

Po wielkim sukcesie poprzednich lat, Targi Zdrowego Stylu Zycia powracają do Chicago, by po raz trzeci edukować mieszkańców na temat holistycznego podejścia do zdrowia.

To kluczowe wydarzenie dla pasjonatów zdrowego trybu życia odbędzie się w dniach 13-14 kwietnia w godzinach 10:00 do 17:00 w Embassy Suites by Hilton w Schaumburg.

Kluczowe Aspekty Targów:

• Targi Zdrowego Stylu Życia to doskonała okazja do zdobycia wiedzy na temat holistycznych metod dbania o zdrowie.

• Dwudniowy event zaplanowano na 13-14 kwietnia w prestiżowym hotelu Embassy Suites by Hilton w Schaumburg.

• Uczestnicy będą mieli szansę wziąć udział w wykładach ekspertów, otrzymać porady dotyczące zdrowia i samopoczucia, a także poznać najnowsze trendy prozdrowotne.

• Dla przedsiębiorców to okazja do nawiązania nowych kontaktów, podziału innowacyjnymi rozwiązaniami i promocji swoich eko produktów.

• Wydarzenie stanowi inspirujący weekend dla każdego, kto chce poprawić swoje zdrowie i żyć w zgodzie z naturą.

Założenia Hipokratesa i wezwania do profilaktyki zdrowotnej echo do dziś, podkreślając tym samym znaczenie targów, które skupiają się na promowaniu ekologicznego stylu życia i prewencji zdrowotnej. Organizatorzy zapewniają mnóstwo atrakcji, w tym prelekcje specjalistów oraz możliwość poznania oferty firm oferujących produkty wolne od chemikaliów i pestycydów.

Wydarzenie to jest odpowiednim miejscem, aby dowiedzieć się, jak ważne jest, aby „zapobiegać, niż leczyć”, i że zdrowy styl życia jest inwestycją w naszą przyszłość.

Dla Kogo Jest Wydarzenie:

Targi są dedykowane dla entuzjastów zdrowego życia, mieszkańców Chicagowskich przedmieść, a także przedsiębiorców szukających nowych możliwości na rynku produktów naturalnych i prozdrowotnych.

W czasach, gdy zdrowy tryb życia nie jest już tylko trendem, a stałym elementem codzienności, Targi Zdrowego Stylu Zycia stanowią ważny punkt na mapie wydarzeń edukacyjno-społecznych.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym niezwykłym wydarzeniu, które ma na celu promowanie zdrowia i dobrostanu w naszej społeczności. Bądźmy razem dla zdrowia i harmonii z naturą!


Barbara Gryczka & Sylvia Lisiecki,

Współorganizatorki i założycielki Wellness Trends

KONTAKT:

Wellness Trends
773-339-2928

312-415-4778
wellnesstrendschicago@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/TargiZdrowia2022


Dodaj komentarz