Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Bezpieczeństwo i finał WOŚP

Polska
27 stycznia 2024
Foto: FB @ WOSP

Przed 32. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, policja apeluje do wszystkich uczestników akcji o zachowanie bezpieczeństwa. W tym roku funkcjonariusze nie tylko angażują się w działania charytatywne, ale także troszczą się o bezpieczeństwo wszystkich uczestników finału WOŚP.

Przed udziałem w kweście, ważne jest, aby wiedzieć, jak rozpoznać wolontariusza WOŚP. Wzory puszek i identyfikatorów wolontariuszy Orkiestry można znaleźć na stronach policji oraz na oficjalnej stronie WOŚP. To pomoże uniknąć sytuacji, w których wsparcie trafi do oszustów udających wolontariuszy.

Służby ostrzegają również przed oszustami, którzy mogą próbować zbierać pieniądze w internecie pod pozorem WOŚP. Przy dokonywaniu wpłat online warto sprawdzić, czy środki te trafią do prawdziwej Orkiestry.

Policjanci przypominają, że choć Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest zazwyczaj bezpieczny, to wszelkie podejrzane sytuacje należy zgłaszać odpowiednim służbom. Dzięki wspólnemu wysiłkowi można zapewnić bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom tej szlachetnej akcji.


Dodaj komentarz