Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Kupił drogie Ferrari tylko po to, by je zniszczyć [WIDEO]

Wiadomości
08 kwietnia 2024

Cody Detwiler, znany na Youtubie jako WhistlinDiesel, wydał krocie na sportowe Ferrari tylko po to, by je spektakularnie zniszczyć. Wideo zyskuje coraz większą popularność.

Ferrari to nie tylko prestiżowa marka aut, niektórzy twierdzą że to także stan umysłu. Szczególnie, że włoska marka dość dokładnie przygląda się swoim klientom i temu jak traktują oni swoje auta ze stajni Maranello. Włoska marka pozwała kiedyś projektanta Phillippa Pleina, ponieważ w jego pokazach roznegliżowane modelki siedziały na masce wyprodukowanego przez ich fabrykę samochodu.

Szuter, trawa i błoto

Fakt, że Ferrari pozywa właścicieli pojazdów z czarnym koniem na masce dla wielu jest absurdem. Swój protest i stosunek do marki postanowił w dosadny sposób pokazać influencer i youtuber Cody Detwiler. Mężczyna kupił czerwone Ferrari F8 Tributo o wartości 400 tys. dolarów tylko po to, by je spektakularnie i widowiskowo zniszczyć. Twórca kanału WhistlinDiesel nie oszczędzał auta. Szuter, trawa, gęste zarośla i błoto to zdecydownie nie jest środowisko dla tego typu samochodu.

Póki co youtuber nie poinformował widzów, czy otrzymał już pozew od marki Ferrari. Internauci twierdzą jednak, że to tylko kwestia czasu.

Czytaj też:


Dodaj komentarz