Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Technologia

26 kwietnia 2024

Rollbar – niezbędny przyrząd w życiu programisty

Co to jest Rollbar?

Krótko mówiąc, Rollbar to platforma służąca do monitorowania i wyłapywania błędów. Pomaga programistom w skutecznym identyfikowaniu, śledzeniu i rozwiązywaniu problemów, które mogą powstać w ich aplikacjach. To, co podoba nam się w tej platformie najbardziej, to łatwość konfiguracji w aplikacjach i obsługa wielu różnych języków programowania. Zdecydowanie też wydaje się stosunkowo prostsza w porównaniu do swoich głównych konkurentów, Sentry i Datadog. Może być dobrym rozwiązaniem, jeśli potrzebujesz szybkiego monitorowania swoich aplikacji w czasie rzeczywistym bez żadnych zbytecznych fajerwerków.

Monitorowanie

Rollbar to nie tylko wychwytywanie błędów. Uważamy, że dobrym rozwiązaniem jest tymczasowe monitorowanie nowych lub krytycznych funkcji w aplikacjach poprzez wysyłanie komunikatów informacyjnych do platformy Rollbar w celu dalszej obserwacji. Jestem bardzo podekscytowany możliwością automatyzacji ustawień, którą Rollbar udostępnia za pośrednictwem terraform – Infrastructure as Code (IaC). Możesz przechowywać ustawienia całego projektu w pliku terraform i wdrażać je bezproblemowo, skalując i powielając je w razie potrzeby.

Jak działa?

Najlepiej przedstawia to poniższe video:

Funkcje Rollbar

Wśród popularnych funkcji oferowanych przez Rollbar znajdują się:

  1. Możliwość konfiguracji powiadomień i ostrzegania różnych użytkowników i grup, w tym konfigurowania różnych kanałów powiadomień (Slack, e-mail, PagerDuty itp.)
  2. Grupowanie notyfikacji co upraszcza monitorowanie błędów.
  3. Wgląd w stack frames z innymi przydatnymi informacjami (local variables, request params). Możliwość zwiększenia telemetrii.
  4. Integracja z GitHub, która jeszcze bardziej ułatwia znalezienie błędu w danym kodzie.

Nie trać klientów z powodu awarii aplikacji, nieprzechwyconych błędów i wolnej odpowiedzi. Rollbar zapewnia pełne pokrycie we wszystkich aplikacjach, od których zależą i które uwielbiają Twoi użytkownicy. Automatyzuj reakcje na awarie i błędy w czasie rzeczywistym, zapewniaj zadowolenie klientów oraz bardziej produktywne zespoły programistów. -Rollbar

Spróbuj, jeśli jesteś programistą. Zapewni to dobrą obserwowalność i wgląd w to, co naprawdę dzieje się z twoją aplikacją. Poproś o darmowe demo TUTAJ.

Polecamy!

Web: Rollbar | Error Logging & Tracking Service for Software Teams

LinkedIn: Rollbar

X: Rollbar (@rollbar)

Dodaj komentarz

Tagi IT Rollbar