Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Ploteczki

06 grudnia 2023

Taylor Swift – „Osobowość Roku 2023” magazynu TIME

Taylor Swift, supergwiazda muzyki pop, została uznana przez magazyn Time za „Osobowość Roku 2023”, pokonując Barbie i króla Karola III.

Time uzasadnił swój wybór stwierdzeniem, że Swift została wybrana, ponieważ znalazła sposób, aby dać ludziom na całym świecie nadzieję w naprawdę mrocznych czasach.

Częścią oszałamiającego roku Swift była jej trasa koncertowa „Eras Tour”, która według firmy badawczej QuestionPro zarobiła około 2,2 miliarda dolarów na samej sprzedaży biletów w Ameryce Północnej. Również w środę StubHub opublikował raport „Year in Live Experiences” z 2023 roku, ujawniając, że „Eras Tour” była największą trasą koncertową StubHub w historii serwisu.

Swift zdominowała nie tylko areny wielkości Super Bowl, ale także lokalne kina. Trafiła do mniejszych i większych miejscowości.

Taylor jest pierwszą kobietą, która dwukrotnie pojawiła się na okładce Person of the Year od czasu, gdy TIME rozpoczął przyznawanie wyróżnień w 1927 roku. Jest również pierwszym wykonawcą, który został wybrany ze względu na swoje osiągnięcia w sztuce.

Gratulacje!

Dodaj komentarz