Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Ploteczki

21 listopada 2023

Macaulay Culkin zostanie uhonorowany gwiazdą na Hollywood Walk of Fame

Aktor Macaulay Culkin zostanie uhonorowany 2,765 gwiazdą na Hollywood Walk of Fame w piątek, 1 grudnia, o godzinie 11:30 czasu PT. Gwiazda będzie zlokalizowana przy 6353 Hollywood Blvd. Culkin otrzyma swoją gwiazdę w kategorii Motion Pictures. Wraz z prowadzącym, Stevem Nissenem, głos zabiorą aktorki Catherine O’Hara i Natasha Lyonne.

Foto: FB @ Hollywood Walk of Fame

Macaulay Culkin to amerykański aktor i muzyk, urodzony 26 sierpnia 1980 roku w Nowym Jorku. Najbardziej znany jest z roli Kevina McCallistera w kultowym filmie komediowym „Kevin sam w domu” (1990) oraz jego kontynuacji „Kevin sam w Nowym Jorku” (1992). Culkin zdobył ogromną popularność jako dziecko dzięki swojej uroczej prezencji i umiejętności aktorskim.

Jako dziecko aktor, Macaulay zdobył wiele nagród za swoje role, w tym nominację do Złotego Globu za najlepszą rolę aktorską dziecka w filmie za „Kevin sam w domu”. Jednakże, po tych wczesnych sukcesach, jego kariera aktorska nie rozwinęła się w równie dynamiczny sposób w późniejszych latach.

Culkin zaczął się wycofywać z aktorstwa w latach 90., a jego publiczny wizerunek był przedmiotem wielu spekulacji i kontrowersji. Mimo to, zdołał utrzymać swoją popularność i pozostać znaczącą postacią w świecie rozrywki. Po okresie przerwy od aktorstwa, Macaulay Culkin pojawił się w kilku produkcjach filmowych i telewizyjnych, chociaż żadna z nich nie odniosła porównywalnego sukcesu do filmów z serii „Kevin sam w domu”.

Poza aktorstwem, Culkin angażuje się również w muzykę. Jest liderem zespołu muzycznego „The Pizza Underground”, który parodiuje piosenki zespołu The Velvet Underground, zamieniając teksty na tematy związane z pizzą.

Macaulay Culkin to z pewnością postać, która pozostawiła trwały ślad w historii kina i jest nadal fascynującą postacią ze względu na swoją niekonwencjonalną karierę i życie poza światem aktorstwa.

Dodaj komentarz