Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Ploteczki

16 stycznia 2024

Filip Chajzer i jego nowy projekt ALEXANDER WARSAW

Filip Chajzer nazwał swój nowy projekt na cześć syna

ALEXANDER WARSAW to najnowszy project Filipa Chajzera, którego nie musimy nikomu przedstawiać.

„Nazwałem te firmę na cześć mojego syna 😊 Aleksander zawsze chce ubierać się podobnie do mnie i któregoś razu to zaskoczyło w mojej głowie 🎉„. „Aleksander ma dopiero 6 lat, ale pasja z jaką opowiada o tym jak będzie obsługiwać klientów swojej firmy jest godna podziwu 👏” czytamy na social media.

„To ubrania, jakie kupiłbym dziś sam. Tak totalnie szczerze noszę je non stop. Jakość — Światowy TOP. 100 proc. made in Łódź”.

Brawa!!! Popieramy polskie marki!!!

Za design w ALEXANDER WARSAW odpowiada legendarny duet niemieckich projektantów Schleswig&Holstein.

Sklep internetowy https://alexanderwarsaw.pl/ ruszył już w grudniu ubiegłego roku, a sklep stacjonarny jest w Warszawie przy ulicy Skorupki 5.

Ten pomysł z ubraniami sportowymi dla całej rodziny zaskoczył nas pozytywnie! Znajdziesz tutaj doskonałe połączenie stylu, wygody i wysokiej jakości materiałów. Dla dzieci i dorosłych – wszyscy znajdą coś dla siebie.

Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym biegaczem, fanem fitnessu czy po prostu lubisz aktywny tryb życia, oferta tego sklepu spełni Twoje oczekiwania. Znajdziesz tutaj nie tylko funkcjonalne ubrania sportowe, ale także modne i stylowe modele, które świetnie sprawdzą się zarówno na siłowni, jak i na spacerze czy wypadzie na rower.

Polecamy!

WWW: https://alexanderwarsaw.pl/

FB: Facebook

Instagram: @alexanderwarsaw

Dodaj komentarz