Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Ploteczki

06 kwietnia 2024

Agnieszka Chylińska wraca do USA na jubileuszowe koncerty

Jedna z najbardziej uznanych i cenionych polskich artystek wystąpi dla Polonii już w październiku 2024! Koncerty w ramach trasy „Kiedyś do Ciebie wrócę” z okazji 30-lecia na scenie!

Agnieszka Chylińska zawsze oczarowuje widzów swoją unikatową energią i mocnym, charyzmatycznym głosem. Posiadająca na swoim koncie potrójnie platynowy album i liczne nagrody, stała się ikoną polskiej sceny rockowej. W swojej bogatej karierze muzycznej niejednokrotnie zaskakiwała słuchaczy, eksplorując różnorodne muzyczne terytoria – od pop-rocka, przez hard rock, aż po heavy metal.

– Śpiewanie, które miało być tylko prywatną ucieczką od trosk nastolatki stało się sensem i drogą. Najpiękniejsza przygoda mojego życia, choć niepozbawiona smaku łez i chwil zwątpienia, nadała rytm każdej chwili. Jestem szczęśliwa i spełniona. Mam genialną publiczność i mnóstwo życzliwych ludzi wokół siebie. Trasa 30-lecia to dla mnie święto i moja osobista nagroda za mój upór, czasem wbrew wszystkim i wszystkiemu, by móc po prostu śpiewać dla ludzi najlepiej jak potrafię – zapowiada Agnieszka Chylińska.

Trasa w USA:

🎶 4 PAŹDZIERNIKA- NOWY JORK – Melrose Ballroom

🎶🎶 5 PAŹDZIERNIKA – LODI, NEW JERSEY – Breslin Performing Arts Center

🎶🎶 6 PAŹDZIERNIKA – CHICAGO– Copernicus Center

Kup bilet TUTAJ.

Nie zwlekajcie! Bilety na ubiegłoroczne koncerty sprzedały się jak świeże bułeczki! Zostały super wspomnienia…

Dodaj komentarz